VI Turniej Siatkówki Plażowej

w Górznie

o Puchar OSK MORS

Organizatorzy: Kompleks sportowy ORLIK Garzyn i Ratownicy Jeziora Górznickiego

Główny sponsor / Patron Turnieju: Ośrodek Szkolenia Kierowców MORS Piotra Majchrzaka z Luboni

Pozostali sponsorzy: Urząd Gminy w Krzemieniewie, Browar BOJANOWO, LASERMANIAK

Patronat medialny: "Dzieje się w gminie Krzemieniewo" (Facebook), miesięcznik "Życie Gminy Krzemieniewo"

W niedzielę, 24 lipca Górzno po raz kolejny stało się areną zmagań siatkarskich.

Tego dnia odbył się VI Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar OSK MORS w Górznie.

Imprezę niezmiennie i z powodzeniem organizują kompleks sportowy Orlik Garzyn i ratownicy Jeziora Górznickiego. W niedzielnej rywalizacji na piasku walczyło 11 trzyosobowych zespołów. W zdecydowanej większości byli to mieszkańcy gminy Krzemieniewo, ale nie zabrakło też zawodników z Leszna i Gostynia, którzy przy okazji turnieju mogli poznać uroki wypoczynku nad Jeziorem Górznickim.

Ogółem w Górznie rozegrano 19 meczów, które pozwoliły wyłonić trzy najlepsze zespoły.

Zwyciężyła ekipa w składzie: Robert Konieczny, Wojciech Skórzewski i Dominika Stępień. Drugie miejsce wywalczyli Damian Schmidt, Damian Sieracki i Patryk Bolewicz, a trzecie Artur Pietrowicz, Mariusz Katarzyński i Bartosz Krzyżański.

Najlepsze zespoły zostały nagrodzone pucharami i medalami ufundowanymi przez Ośrodek Szkolenia Kierowców MORS Piotra Majchrzaka z Luboni i Urząd Gminy w Krzemieniewie. Dodatkowo mistrzowska drużyna otrzymała vouchery na zakupy w sklepie sportowym. Partnerem wydarzenia był również Browar Bojanowo, producent piwa marki BOJAN oraz LASERMANIAK z Leszna.

Trofea i upominki wręczali zastępczyni wójta Joanna Nowacka i właściciel Ośrodka Szkolenia Kierowców MORS Piotr Majchrzak.

Z Turnieju przeprowadzono fotorelację dla portalu leszno24.pl