Pamiętamy o historii

Na Orliku w Garzynie pamiętamy o historii sportu w tej miejscowości, który przede wszystkim opierał się na funkcjonowaniu drużyny piłkarskiej Kłosa Garzyn. Przez klub, który powstał w 1954 roku, przewinęły się setki osób, w głównej mierze mieszkańców Garzyna, ale też okolicznych miejscowości, m.in.: Górzna, Drobnina, czy też Krzemieniewa.

Wszystkich byłych piłkarzy, działaczy i kibiców - którzy posiadają ciekawe pamiątki z całego okresu działalności klubu, prosimy o kontakt z animatorem Orlika. Z użyczonych nam fotografii robimy odbitki, a oryginały trafiają z powrotem do właściciela. Jesteśmy też zainteresowani ciekawymi anegdotami i opowieściami z minionych lat, które warto nagrać i spisać.

Jeśli masz coś ciekawego, odezwij się!

Kłos Garzyn lata 80.