I Nocny Turniej Siatkówki

Organizator: ORLIK GARZYN - Damian Marciniak i Artur Pietrowicz

Partnerzy / sponsorzy: Dan - Poż Daniela Żura z Krzemieniewa i animator garzyńskiego Orlika

Patronat medialny: Dzieje się w gminie Krzemieniewo (Facebook), miesięcznik Życie Gminy Krzemieniewo

W piątek, 27 września, na Orliku w Garzynie rozegrano I Nocny Turniej Siatkówki.

Imprezę można bez wątpienia zaliczyć do gatunku... ekstremalnych, gdyż większość spotkań została rozegrana przy padającym deszczu, który mocno dał się we znaki zawodnikom. Turniej mimo wszystko dostarczył fantastycznych emocji i dobrej zabawy, a zacięty mecz o ostateczne zwycięstwo i złote medale na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Najlepszym zespołem okazała się ekipa Artura Pietrowicza z Garzyna. Drugie miejsce zajęła drużyna reprezentująca powiat gostyński. W bezpośrednim pojedynku o brązowe medale chłopacy z Górzna pokonali młody zespół z Garzyna.

Bez wątpienia Nocny Turniej Siatkówki można uznać za bardzo udany. Impreza z całą pewnością będzie kontynuowana.

Głównym sponsorem wydarzenia był Daniel Żur z Krzemieniewa i jego firma Dan - Poż. Imprezę wsparł również animator garzyńskiego Orlika.

Organizatorami turnieju byli kompleks sportowy Orlik Garzyn oraz Artur Pietrowicz z Garzyna, jeden z uczestników Męskiej Ligi Siatkówki rozgrywanej na garzyńskim obiekcie.

Z turnieju przeprowadzono fotorelację dla portalu leszno24.pl