W niedzielę, 23 stycznia na sali sportowej w Pawłowicach odbył się VII Turniej Sportowy "Gramy dla WOŚP".

Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną, organizatorzy zmniejszyli ilość drużyn biorących udział w rywalizacji, a także zdecydowali o zamknięciu imprezy dla kibiców.

Tego dnia pięć amatorskich zespołów walczyło w jednej grupie systemem "każdy z każdym". We wszystkich meczach rywalizowano w dwóch setach - granych do 25 punktów.

Puchar dla najlepszego zespołu wywalczyła w tym roku „Krótka Piłka” Artura Pietrowicza. Na kolejnych miejscach uplasowali się: „Dzikie Kaczki” Damiana Schmidta, „Black Team” Natalii Bolewicz, „Biała Elita” Aleksandry Ptak i „Lemury” Piotra Majchrzaka.

Już po raz kolejny turniej honorowym patronatem objął wójt Radosław Sobecki.

Najlepszy zespół otrzymał piękny puchar, a wszyscy zawodnicy drużyn z miejsc 1 - 3 pamiątkowe medale.

Turniej zorganizowali Damian Marciniak i Artur Pietrowicz.

Partnerami wydarzenia byli: Urząd Gminy w Krzemieniewie i Szkoła Podstawowa w Pawłowicach. Oprócz tego imprezę wsparli: Finup Partner Eksperci Kredytowi Macieja Stachowiaka, Eko - Trans Rębowo Tomasza Andrzejczaka, Ośrodek Szkolenia Kierowców MORS Piotra Majchrzaka, a także gminni radni: Michał Michalski, Krystian Dutkiewicz, Marcin Kmieć, Katarzyna Wysocka, Mirosław Wasiółka i Piotr Majchrzak.

Szczególne podziękowania za pomoc przy obsłudze turnieju należą się Maciejowi Rozwalce oraz wolontariuszkom: Joannie Rosińskiej i Annie Piotrowiak.