Szkółka tenisowa

Przy współpracy kompleksu sportowego "Orlik" w Garzynie i Klubu Tenisowego Sporting z Leszna, 29 kwietnia 2017 roku na naszym obiekcie ruszyła pierwsza w historii gminy Krzemieniewo zorganizowana szkółka tenisowa.

W pierwszych zajęciach uczestniczyło ponad 20 osób, głównie dzieci i młodzieży, ale też i dorosłych.

Trening poprowadził doświadczony instruktor tenisa Sebastian Adamczewski.

Spotykamy się w każdą sobotę. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 16:00 i trwają do godziny 18:30.

Pierwsza grupa - młodsza - trenuje od godz. 16:00 do 17:15, a druga grupa - starsza - od godz. 17:15 do 18:30

Kilka zdań o naszym trenerze...

Sebastian Adamczewski

Instruktor tenisa i rekreacji ruchowej, posiada certyfikat Physical Recreation Instructor in Tennis, uprawniający go do pracy w charakterze instruktora tenisa w Polsce i zagranicą. Z wykształcenia jest nauczycielem wychowania fizycznego.

Tenis jest jego pasją, a zarazem sposobem na życie. Sebastian zdobywał doświadczenia na wielu kortach tenisowych w Polsce, uczestniczył także w Akademickich Mistrzostwach Polski. Podczas studiów był aktywnym działaczem Akademickiego Związku Sportowego oraz współorganizatorem takich imprez jak Test Coopera czy finały Akademickich Mistrzostw Polski w piłce nożnej.

Jeden z twórców Akademii Tenisa Sporting. Od samego początku z wielkim zaangażowaniem wpisuje się w historię naszego Klubu.

Poza sportem interesuje się teatrem, sztuką i dobrą muzyką. Jego motto to: Wszystko jest w twoich rękach. Życie to twoja historia - spraw by była piękna.