Piłkarze zagrali z PASJĄ!

Kompleks sportowy Orlik w Garzynie zorganizował kolejne rozgrywki sportowe dla młodzieży, tym razem piłkarskie.

Przez cały okres wakacyjny na garzyńskim obiekcie rywalizowało ze sobą 5 zespołów piłkarskich składających się z chłopaków z roczników 1997 i młodszych.

W rozgrywkach PASJA CUP 2018, których sponsorem tytularnym była Sala Bankietowa PASJA z Krzemieniewa, wzięło udział blisko 60 piłkarzy. Każdy zespół rozegrał łącznie 8 spotkań.

Najlepszą drużyną, która obroniła tytuł zdobyty rok temu, została ekipa Misjonarzy. Tuż za nią znalazły się następujące zespoły: FC Żubry, Podmuch Palestyny, Młode Krzemieniewo i FC Walkielona.

Dla najlepszych przygotowano puchary i medale.

Przyznano również nagrody indywidualne dla wyróżniających się piłkarzy, którzy otrzymali pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe.

Imprezę wsparli niezastąpieni sponsorzy: Sala Bankietowa PASJA z Krzemieniewa (dawny KAMIL), Ośrodek Szkolenia Kierowców MORS Piotra Majchrzaka z Luboni, radni gminni Katarzyna Wysocka i Michał Michalski, Fitness Klub SPORTING, Heinz / Pudliszki, Pizzeria "U Quurczaka" z Pawłowic, Ratownicy Jeziora Górznickiego i animator Orlika w Garzynie - organizator wydarzenia.

Małe fotograficzne podsumowanie naszych rozgrywek znajdziecie na portalu leszno24.pl pod linkiem poniżej:

Powiązana galeria: