WCZORAJSI NAJLEPSI!

Mamy nowego mistrza! Dzisiaj na garzyńskim ORLIKU rozegrano mecz finałowy V edycji Męskiej Ligi Siatkówki. Naprzeciw siebie stanęli obrońcy mistrzostwa FENIX VOLLEY i aspirujący do tytułu mistrzowskiego WCZORAJSI. Ostatecznie 3:1 wygrali ci drudzy, dzięki czemu puchar w geście triumfu wzniósł w górę Szymon Ryczkowski i jego ekipa. BRAWO! WCZORAJSI (Szymon Ryczkowski, Patryk Bolewicz, Irek Olejnik - w zastępstwie kontuzjowanego Bartka Jabłońskiego) - FENIX VOLLEY (Krzysztof Susfał, Dominik Wels, Bartosz Tomaszewski) 3:1 (25:22, 25:18, 19:25, 25:23)
Przed nami jeszcze mecz o 3. miejsce.

Partnerami tegorocznej edycji MĘSKIEJ LIGI SIATKÓWKI organizowanej przez kompleks sportowy ORLIK w Garzynie są: Ośrodek Hodowli Zarodowej Garzyn, Giacomo Conti, M.S Meble Marcina Sinieckiego, Finup Partner Eksperci Kredytowi - Gostyń Macieja Stachowiaka, Browar Bojanowo, Tomasz Galon Sprzedaż pasz NUTRENA PAWŁOWICE, EKO - PLAST drzwi - okna - rolety Kąkolewo